Integracja z kalendarzem w aplikacji AppManager

Aplikacja AppManager umożliwia integrację z kalendarzami Outlook 365 oraz Outlookiem (lokalnym). Zaletą dla użytkownika jest umawianie terminów spotkań, telefonów bezpośrednio w systemie rekrutującym. Z korzyścią dla rekrutera, pojawia się możliwość zarządzania pracą z poziomu jednego systemu.


Synchronizacja z kalendarzem Outlook 365 oraz Outlook (lokalny) usprawnia prowadzenie rekrutacji poprzez szybki wgląd w terminy zapisane w kalendarzu. Bez względu na to, w którym z kalendarzy dokonano zapisu.


Integracja odbywa się w Profilu znajdującym się w górnym prawym rogu (klikamy imię i nazwisko) aplikacji AppManager.

Zakładka Office 365 ukazuje przycisk Autoryzuj, który prowadzi do formularza logowania na własny profil Microsoft Office 365.

Po zakończonym procesie synchronizacji, przycisk zmienia funkcję informując tym samym o możliwości usunięcia integracji.


W przypadku integracji z Outlookiem (lokalnym), należy ściągnąć plugin CalDav Synchronizer dla aplikacji Outlook znajdujący się na stronie:


https://sourceforge.net/projects/outlookcaldavsynchronizer/


Następnie w górnym prawym rogu aplikacji AppManager należy wejść w Profil > Kalendarz. W tym miejscu znajdują się dane do konfiguracji.WAŻNE:

Synchronizacja w przypadku obu możliwości integracji – jest dwustronna.Instruktaż w artykule: 

  1. Jak zintegrować Office 365 z kalendarzem w AppManager?

  2. Jak zintegrować Outlook (lokalny) z kalendarzem w AppManager?