W celu przetestowania aplikacji AppManager, wystarczy kliknąć przetestuj. Umożliwi to dostęp do aplikacji przez 14 dni, zupełnie za darmo.

W przypadku występowania pytań, należy kontaktować się z obsługą klienta, która na każdym kroku pomaga w funkcjonowaniu na aplikacji AppManager.Pojawi się pole do wypełnienia, gdzie należy wprowadzić adres e-mail, pamiętając o zaznaczeniu pól akceptacji i kliknąć utwórz konto.Następnie do wypełnienia:

  • imię użytkownika korzystającego z aplikacji
  • nazwa instancji, czyli adres prowadzący do aplikacji AppManager

oraz pola do zaznaczenia.
Następny krok to wybór pakietu do testowania.Klikając odpowiedni pakiet przechodzimy do aplikacji AppManager, który sugeruje ustawienie własnego hasła do aplikacji.Po zapisaniu hasła, aplikacja AppManager pokazuje pierwsze kroki, od których można zacząć pracę na aplikacji.
Pierwszy krok kieruje do modułu projektów, gdzie można zacząć od dodawania projektów, bez których nie będzie możliwości utworzenia ogłoszenia. W przypadku potrzeby powrotu do podpowiedzi pierwszych kroków należy kliknąć w ikonę flagi, znajdującą się w prawym górnym rogu aplikacji. Podpowiedzi dotyczące dodawania projektu znaleźć można w artykule Jak dodać projekt?