AppManager to skuteczny system ATS (Applicant Tracking System) umożliwiający zarządzanie całym procesem rekrutacji:

  • tworzenie projektów 

  • publikacja ogłoszeń na stronie www oraz w serwisach rekrutacyjnych

  • zarządzanie bazą kandydatów
1. Profesjonalna dokumentacja procesów rekrutacyjnych – AppManager ma na celu ułatwić pracę w małych firmach, działach HR czy agencjach rekrutacyjnych oraz współpracę z innymi agencjami. 


2. Kandydaci z różnych źródeł w jednym miejscu – Rekrutowani kandydaci trafiają do systemu poprzez dodanie ręczne lub aplikację na ofertę. Mogą też zostać zgłoszeni przez agencję rekrutacyjną lub pracownika firmy.3. Funkcjonalny system zarządzania aplikacjami kandydatów– System AppManager umożliwia budowanie i zarządzanie bazą kandydatów. 4. Mierzenie skuteczności działań dzięki raportom – Gromadzone są w AppManager raporty, które umożliwią analizę prowadzonych projektów rekrutacyjnych pod kątem np. czasu trwania czy skuteczności źródeł. 


AppManager wyróżnia się:

1. Nielimitowaną liczbą użytkowników – brak dodatkowych opłat za dodawanie użytkowników do systemu.


2. Narzędziem szytym na miarę –  system dopasowany do procesów rekrutacyjnych w każdej organizacji.


3. Profesjonalną obsługą klienta – dedykowany i zaangażowany team pojawia się na każdym etapie współpracy.


 


AppManager został stworzony dla:


MAŁA FIRMA


AppManager doskonale sprawdzi się mniejszej firmie, niezależnie od tego czy ma ona dedykowaną osobą odpowiedzialną za rekrutację, czy zajmują się tym inni pracownicy ( np. zarząd)


ŚREDNIA I DUŻA FIRMA


Duże możliwości dostosowania i konfiguracji systemu powodują, że świetnie nadaje się on jako codzienne narzędzie pracy w większych firmach z wydzielonym działem HR.


AGENCJA REKRUTACYJNA


Dedykowane moduły (np. CRM) i doświadczenie zespołu AppManagera czynią system idealnym rozwiązaniem zarówno dla mniejszych, jak i rozbudowanych agencji rekrutacyjnych.